Župan Goran Pauk u nazočnosti načelnika Općine Ružić Josipa Sučića i ravnatelja Županijske uprave za ceste Ante Parata, danas je u Čavoglavama otvorio radove izvanrednog održavanja lokalne ceste LC 65057, dionica Čavoglave – Crivac.Budući da cesta prolazi dvjema županijama, suradnjom ŽUC-a Šibenik i Split dogovoreno je izvođenje radova u obije županije. Radovi na Splitskom dijelu od cca. 1,5 km su započeti prošle godine te se privode kraju.
Župan Goran Pauk u nazočnosti načelnika Općine Ružić Josipa Sučića i ravnatelja Županijske uprave za ceste Ante Parata, danas je u Čavoglavama otvorio radove izvanrednog održavanja lokalne ceste LC 65057, dionica Čavoglave – Crivac.
Budući da cesta prolazi dvjema županijama, suradnjom ŽUC-a Šibenik i Split dogovoreno je izvođenje radova u obije županije. Radovi na Splitskom dijelu od cca. 1,5 km su započeti prošle godine te se privode kraju.